Bots Elektronik

Bots Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. Kurulmuş olduğu 1976 yılından itibaren Elektronik Piyasasında Markalaşmayı en büyük hedefi yaparak Sektörünün Markalaşma konusunda Öncülüğünü yapmıştır ve bu yolda  yüksek çabalar göstermiştir. Şirketimiz ülkemize  birçok yeni tasarımı kazandırması ve Fikri ve Sınai Haklar konusunda hassas tavrı ile ‘Marka ve Tasarımın’ önemini benimseyip bu amaç uğruna emin adımlarla ilerlemektedir.

Şirketimizin ülkemizde ki yaygın bayi ağı ve satış sonrası teknik servis imkanları müşteri  memnuniyetine verdiği değerin en büyük göstergesidir.Aynı zamanda şirketimizin fuarlarda gösterdiği etkin katılımı, sektöreler bazda ki gelişmeleri yakından takip etmesi ve küresel dünyaya paralel gelişimi bu sektörde ki tecrübemizin ve ciddiyetimizin göstergesidir.

Bots Elektronik  San.ve Tic.Ltd.Şti. ithalatını gerçekleştirdiği birçok ürünü ülke genelinde tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.  Bu faaliyetlerin ülkemizde ki tanıtım ve pazarlama aktivitelerine paralel olarak çoğalması ve örnek bir firma olmanın vermiş olduğu mutluluk ile yolumuza ara vermeden devam edeceğimizi söylemekten gurur duyuyoruz.